گاهي اوقات دوست داريم که تصاوير دوربين مداربسته خود را بر روي اينترنت نيز داشته باشيم، بدين صورت که اين امکان وجود داشته باشد که در هر نقطه اي که باشم ، که در کنار دوربين مداربسته و چه در 100 کيلومتري و چه در نقاط دور ، اين امکان وجود داشته باشد که محل مورد نظر خود را کنترل و بر روي آن نظارت داشته باشيم. در اين مواقع بايد راهي وجود داشته باشد که بتوانيم تصاوير دوربين مداربسته را در اينترنت share کرده و از هر نقطه دلخواه تصاوير را مشاهده و نظارت بر محل داشته باشيم. براي اين کار روشهاي زيادي ميباشد ، ولي دو روشي که بيشتر مرسوم بوده و مورد توجه همگان است در اين مقاله ذکر ميشود.
براي نمايش تصاوير يا از کارت دی وی آر استفاده مي شود و يا از دستگاه دی وی آر ، در صورتي که از کارت دی وی آر جهت مشاهده تصاوير استفاده شود، انتقال تصوير راحت بوده و در کمترين زمان ممکن صورت مي پذيرد، ولي در زماني از دستگاه دی وی آر جهت نمايش تصاوير استفاده ميشود و همچنين جهت ارسال و انتقال تصوير دوربين مداربسته ، مايل به حذف کامپيوتر مي باشم، کار کمي متفاوت خواهد شد، لذا در اين آموزش روش انتقال تصاوير دوربين مداربسته توسط دستگاه دی وی آر و همچنين يک عدد مودم ای دی اس ال آموزش داده خواهد شد
براي اجرايي کردن انتقال تصوير دوربين مداربسته، شما نياز به يک خط اينترنت ای دی اس ال با سرعت مناسب براي انتقال هر چند تعداد تصوير مي باشيد. و همچنين جهت معتبر بودن اين انتقال و دسترسي سريع به تصاوير، نياز به يک شناسه معتبر که همان IP Valid مي باشد، داريد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید